Centrum Elektronarzędzi PRO-TECH

Jesteś tutaj: Strona główna > Regulamin

Regulamin

Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez PRO-TECH Krzysztof Kozak, właściciela www.protech.koszalin.pl , którego siedzibą jest: ul. Szczecińska 47B, 75-122 Koszalin. Firma została wpisana przez Prezydenta Miasta Koszalin do ewidencji podmiotów gospodarczych pod numerem 21164. Otrzymała REGON: 330546960 Numer NIP: 669-111-51-62.


Firma PRO-TECH dokłada wszelkich starań aby zdjęcia, opisy i parametry były kompletne. Źródłem informacji są dane katalogowe towarów. Nie możemy jednak zagwarantować, że dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta tel. 094 348 50 50. Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Informujemy, że wszystkie produkty marki STIHL oraz VIKING nie mogą być sprzedawane przez internet, kartoteki tych produktów mają charakter infromacyjny, a wybrany produkt moża zakupić i odebrać wyłacznie na terenie siedziby naszej firmy: Koszalin, ul.Szczecińska 47B tel. 94 348 5050.

1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym dalej zwanym Kupującym, a sklepem internetowym PRO-TECH Krzysztof Kozak – zwanym dalej Sprzedającym.


2. Zamówienie przyjmowane są poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu.


3. Aby Sprzedający mógł zrealizować zamówienie, niezbędne jest aby Kupujący wypełnił formularz rejestracyjny – podając niezbędne dane.


4. Złożenie zamówienia przez Kupującego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


5. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych – Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.


6. Złożenie zamówienia przez Kupującego zostanie potwierdzone droga mailową z podaniem szczegółów związanych z danymi niezbędnymi do uregulowania płatności.


7. Moment złożenia zamówienia na stronie sklepu przez Kupującego jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym.


8. W przypadku braku zamówionego artykułu w magazynie Kupujący zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamówienia. Kupujący może wyrazić chęć realizacji zamówienia przez Sprzedającego w terminie późniejszym, niezbędnym np. do sprowadzenia artykułu do sklepu.


9. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 3-5 dni roboczych wysłać Kupującemu zamówione artykuły – zgodnie z zamówieniem. Chyba, że Kupujący wyraził chęć otrzymania przesyłki w innym terminie. Zgodnie z nowymi przepisami maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi do 30dni od złożenia zamówienia.


10. Każdy towar zakupiony w sklepie PRO-TECH Krzysztof Kozak objęty jest gwarancją. Towar naprawiany jest w serwisach, które wymienione są na dołączonej karcie gwarancyjnej. Warunki gwarancji są zapisane na każdej karcie gwarancyjnej - na życzenie klienta przed wysyłką towaru przesyłamy pełen tekst warunków gwarancji danego producenta lub dystrybutora.


11. Zamówione artykuły są dostarczone Kupującemu:
a). za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL/UPS (koszt dla paczek do 30 kg wynosi 30,00 PLN /przedpłata-przelew/ +14,00 PLN /w przypadku wysyłki kurierem za pobraniem/) w przypadku towaru wielkogabarytowego, towaru o wadze powyżej 30 kg, lub towaru wymagającego specjalnego transportu paczka zostanie wysłana na palecie: koszt transportu jest ustalany indywidualnie
b). przy zakupie towaru o wartości powyżej 2500 zł netto koszty dostawy ponosi Sprzedający


12. Ceny oferowanych artykułów znajdujące się na stronie sklepu są cenami netto/ brutto, podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT.


13. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Kupującego i określony w zamówieniu sposób.


14. Za towar zakupiony w sklepie można zapłacić w następujący sposób:
za pobraniem - należność zostaje uregulowana w momencie odebrania paczki, do czasu uregulowania należności, towar pozostaje własnością Sprzedającego; przedpłata przelew - towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu wpłaty, gotówka/karta kredytowa; odbiór osobisty – Kupujący nie ponosi kosztów transportu, pałtność za towar może być dokonana gotówką lub karta płatniczną

15. Wysyłka zamówionych towarów jest realizowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

16. Kupujący może odmówić odebrania przesyłki jedynie w przypadku, kiedy została ona dostarczona w stanie uszkodzonym wskazującym na uszkodzenie zawartości.

17. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumenckich art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru przez Kupującego. Prawo odstąpienia Kupujący wykonuje poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie i zwrot towaru Sprzedającemu w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu – zwracane artykuły nie mogą być uszkodzone, w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu). Kupujący musi skontaktować się ze Sprzedającym informując go o fakcie odstąpienia i przesłać na własny koszt artykuły w stanie nienaruszonym.


18.Sprzedający zobowiązuje się zwrócić Kupującemu koszty zwróconych artykułów po otrzymaniu ich w stanie nienaruszonym i bez śladów użytkowania. Zwrot kosztów odbywa się w ciagu 14 dni jako przelew na konto bankowe Kupującego.


19. Postępowanie reklamacyjne oraz wzór reklamacji znajduje się w dziale Reklamacja na stronie głównej. Wzór oswiadczenia o odstapieniu znajduje się w dziale Pomoc na stronie głównej.


20. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe, które uniemożliwiły realizacje umowy.


21. Sklep zastrzega sobie prawo usuwania i wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.


22. Wszystkie spory będą rozstrzyganie na drodze polubownej lub w przypadku braku porozumienia przez sąd właściwy zgodnie z przepisami KPC i KC.


23. Wszystkie informacje dla klientów są przygotowane w języku polskim, regulamin obowiązuje od dnia 01.12.2014r., o zmianach w regulaminie klienci będą informowani na stronie głównej naszego sklepu.


Dane Kupującego są chronione poprzez Politykę prywatności zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883.

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 roku nowego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, w załączeniu przesyłamy informację dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych w PRO-TECH Krzysztof Kozak. Załącznik RODO

Aktualności

FISKARS
02-08-2018
Gwarancja 25-letnia
RODO
25-05-2018
ochrona danych osobowych
Makita HR166DWAE1
10-03-2018
młotowiertarka SDS-Plis 10,8V
Makita młot SDS-MAX 2x18V
13-02-2018
DHR400ZKU
Urządzenia akumulatorowe z modułem Bluetooth 4.1
10-01-2018
Nowości Makita

Newsletter

Poleć sklep

Koszyk

Do zapłaty: 0,00 zł

Waluty